Vaikų linijos iniciuotoje akcijoje „Savaitė BE PATYČIŲ“ dalyvavo 1062 organizacijos. Kiekviena įgyvendino savo unikalų veiklų planą. Mokyklose, darželiuose, globos namuose, kitose ugdymo įstaigose visą savaitę vyko klasės valandėlės, etikos, tikybos pamokos, psichologiniai užsiėmimai, kurių metu buvo kalbama kaip atpažinti patyčias, ieškoma būdų, kaip jų išvengti. Mokiniai, jų tėvai ir mokytojai organizavo piešinių, plakatų parodos, edukacinių filmų peržiūras ir aptarimus po jų. 

Visas atsiųstos nuotraukos ir įspūdžius iš savaitės renginių yra publikuojamos Vaikų linijos kampanijos BE PATYČIŲ profilyje Facebook‘e .

Nuotraukas iš renginių su kiekvienos įstaigos pavadinimu galima rasti čia.  Taip par iš atrinktų nuotraukų bus sukurta nuotraukų galerija www.bepatyciu.lt svetainėje. Šiuo metu svetainėje www.bepatyciu.lt  jau galima rasti vaikų, kurie dalyvavo konkurse „Patyčios gali liautis“,  konkursą laimėjusius kūrinius - dainas, filmus, piešinius.

Video filmukus iš renginių galima rasti čia

Iniciatyvoje dalyvavusių organizacijų sąrašą galite rasti čia. Kiekvienai organizacijai registracijos anketoje nurodytu el.paštu planuojame išsiųsti padėkas už dalyvavimą Savaitėje BE PATYČIŲ. 

Papildoma informacija: tel.: 8-601-79596,

                                 el. paštas info@bepatyciu.lt

 

  Savaitės BE PATYČIŲ plakatas. 

 

 

Radijo klipas. 

 

 

 

Partneriai

 

            

 

          

 

    

        VšĮ "Vaiko labui"     

 

 

                                                          

                                                                  Draugai

 

 

                                                       Informaciniai rėmėjai

 

 


Grįžti Viršus