Naujienos

March 26, 2014

„Be patyčių“ uždaryme – Eurovizijos, Chorų karų ir Lietuvos balso žvaigždės

„Be patyčių“ uždaryme – Eurovizijos, Chorų karų ir Lietuvos balso žvaigždės

Kovo 28 d. (penktadienį) Lietuvos vaikų ir jaunimo centro Didžiojoje salėje (Konstitucijos per. 25, Vilnius) vyks baigiamasis „Veiksmo savaitės BE PARYČIŲ“ renginys – koncertas, kuriame pasirodys „Chorų karuose 2014“ dalyvaujantis Vilniaus „Atžalyno“ choras su generole atlikėja Urte Šilagalyte, „Chorų Eurovizijos“ finalininkė, LVJC vokalinė džiazo grupė KIVI, projekto „Lietuvos balsas “ dalyvės Valerija Iljinaitė ir Indrė Malakauskaitė bei atlikėja Baiba Skurstenė.

Koncertas nemokamas ir atviras visiems, pasisakantiems už vaikystę be patyčių ir smurto.

Koncertas prasideda  17.00 val.


Koncerte dalyvaujančios muzikos žvaigždės pasisako prieš patyčias ir mano, kad suaugusieji gali ir turi prisidėti, kad visuomenėje jų sumažėtų.

„Kitų patyčių  savo kailiu nesu patyrusi, tačiau dar besimokydama mokykloje stengiausi daugiau bendrauti su kitų užgauliojamais vaikais, kad jie nesijaustų atstumti, – pasakoja atlikėja  Baiba Skurstenė. – Šiuo metu pati esu mokytoja ir raginu mokinius būti tolerantiškais, draugiškais, drąsiais bei nesielgti su kitais taip, kaip nenorėtum, kad su jais pačiais būtų elgiamasi.“

Baibai pritaria ir Vilniaus „Atžalyno“ choro vadovė Urtė. Pasak jos, esame maža tauta, todėl turime vertinti ir puoselėti savo žmones. „Diskriminacija, patyčios, nepagarba kitiems naikina mus pačius. Jei išmoktume mylėti šalia esančius žmones ir taip patys sulauksime daugiau gėrio, – pasakoja Vilniaus „Atžalyno“ choro generolė, atlikėja Urtė Šilagalytė. – Mūsų „Atžalyno“ choro nariai tvirtai nusistatę prieš patyčias ir diskriminaciją. Stengiamės ir kitus įkvėpti būti geresniais ir labiau mylėti vienas kitą.“

Šis koncertas – vienas iš aštuonių atvirų renginių, kurie LVJC vyksta „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ 2014“ metu, kovo 23–28 dienomis.

Grįžti Viršus