Naujienos

March 21, 2014

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“ metu ves seminarą "Kai mano vaikas susiduria su patyčiomis"

„Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ" metu Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras ves seminarą tėvams pavadinimu "Kai mano vaikas susiduria su patyčiomis"

Seminaro data: 2014 kovo 27 d., 16:00 val.
Seminaro vieta: Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras, Viršuliškių g. 103, Vilnius
Seminaro trukmė: 90 min.
Seminaro vedėja: Olweus programos vyriausia instruktorė Ieva Dulinskaitė

Su patyčiomis mokykloje susiduria didžioji dalis mokinių, todėl tėvų pagalba ir palaikymas yra ypač svarbūs. Tačiau kartais tėvams pritrūksta žinių ir praktinių įgūdžių kaip padėti vaikui, susiduriančiam su patyčių situacija. Kadangi patyčių situacijoje vaikai gali užimti įvairius vaidmenis (tapti nukentėjusiaisiais, skriaudėjais ar patyčių stebėtojais), seminaro metu suteiksime tėvams žinių apie galimus veiksmus įvairiose situacijose: apie ką su vaikais kalbėti tėvams, kurių vaikas tapo patyčių stebėtoju, kokių veiksmų imtis patyčias patyrusio vaiko tėvams ir kaip reaguoti, jei vaikas prisideda prie patyčių. Sieksime paskatinti tėvus paanalizuoti savo pačių nuostatas ir požiūrį į patyčias, pakonfrontuoti su klaidingais įsitikinimais bei suprasti, kokias nuostatas patyčių atžvilgiu svarbu formuoti šeimoje, kad jų nuosekliai mažėtų.

Susidomėjusius prašome registruotis el. paštu ieva.dulinskaite@gmail.com

Daugiau informacijos: http://www.sppc.lt/

Grįžti Viršus