Naujienos

Feb. 10, 2014

Minėdamas Tarptautinės saugaus interneto dieną Europos tinklas prieš patyčias kviečia prisidėti prie peticijos už Tarptautinės dienos prieš patyčias įteisinimą

Šiandienos realybė Europos visuomenėje rodo, kad vis daugiau vaikų patiria patyčias kasdieniniame gyvenime: mokykloje, klasėje, internete, žaidimų aikštelėje ir bendruomenėje. Patyčios sukelia neigiamas pasekmes patyčių aukoms ir kartais net tokias skausmingas kaip šių aukų savižudybės dėl patirtų patyčių.

Suvokiant, kad Europos jaunimas yra aktyviausias interneto naudotojas, pastangos spręsti patyčių, ypatingai elektroninių patyčių problemą yra svarbiausias faktorius siekiant užtikrinti saugią elektroninę aplinką jaunesnei kartai. Elektroninės patyčios tapo kasdienine problema daugybei vaikų ir jaunuolių Europoje, keliančia daugybę problemų elektroninių patyčių aukoms ir patiems patyčių iniciatoriams. 

Costas Yannopoulos, “The Smile of the Child” organizacijos pirmininkas teigia: “Saugios interneto aplinkos užtikrinimas, ypač vaikams ir jaunimui, turėtų būti svarbus tikslas mums visiems. Naudingos informacijos suteikimas ir sąmoningumo ugdymas visuomenėje yra teisingas kelias norint apsaugoti vaikus nuo internetinių pavojų ir netinkamo technologijų naudojimo.”

Atėjo laikas susivienyti prieš patyčias ir todėl svarbu pareikšti savo palaikymą savo visuomenėje, kartu atsižvelgiant ir į platesnį Europos visuomenės kontekstą. Tai mes galime padaryti keldami visuomenės sąmoningumą suvokiant žalingas patyčių pasekmes vaikams ir jaunimui bei siekiant imtis konkrečių veiksmų Europiniame lygyje. Dėl šios priežasties svarbu paremti Europos dienos prieš patyčias paskelbimą kaip simbolinį pagrindą šiai problemai spręsti. 

Patyčios neturi turėti vietos mūsų visuomenėse ir internetinėje erdvėje. Pasirašant šią peticiją mes darome pokytį šioje problemoje. 

Prisijunkite prie Europinio tinklo prieš patyčias peticijos siekiant Tarptautinės dienos prieš patyčias. 

"Viena diena Europoje - kiekviena diena vaikams"

 Peticijos nuoroda http://www.antibullying.eu/webform/37/petition

Grįžti Viršus