Naujienos

Dec. 31, 2012

Skelbiamas moksleivių kūrybinių darbų konkursas

Moksleivių kūrybinių darbų konkursas „Tyčiotis Negalima Draugauti“ – „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“ 2013 veikla, organizuojama VšĮ „Vaikų linija“ ir JAV ambasados Lietuvoje.


Konkurso tikslas – paskatinti moksleivius pagalvoti apie savo vaidmenį patyčių situacijoje ir kaip jie gali prisidėti prie patyčių mažinimo. Savo mintis konkurso dalyviai kviečiami kūrybiškai perteikti naudojant įvairias meno raiškos priemones. 
Konkurso dalyviai – moksleivių grupės (narių skaičius neribojamas) ir pavieniai moksleiviai iš 10-12 klasių (gimnazijos II-IV kl.). 
Konkurso dalyviu negali būti pedagogas ar kitas ugdymo įstaigos darbuotojas.  Kūrėjai ir kūrybinio darbo atlikėjai – moksleiviai, kurie atlieka darbą talkinami pedagogo(-ų). 


Dalyvavimo sąlygos:

- Norintys dalyvauti konkurse iki 2013 m. kovo 1 d. (penktadienio) 18.00 val. pateikia savo kūrybinį darbą kartu su užpildyta dalyvio anketa. Pateikimo būdai – skyrelyje „Reikalavimai kūrybiniam darbui“.

- Kiekvienas dalyvis ar dalyvių komanda gali pateikti tik po vieną darbą į kiekvieną pasirinktą kategoriją. Kategorijų skaičių, kuriose dalyvauja, dalyviai nusprendžia patys.

Dalyvaudami konkurse Jūs sutinkate, jog darbas būtų publikuojamas VšĮ „Vaikų linija“ ir JAV ambasados internetiniuose puslapiuose, informaciniuose leidiniuose bei kituose viešuose šaltiniuose.

Pasiteirauti apie konkursą galite telefonu 8 601 79596 (nuo 9.00-18.00 val.) arba el. paštu  info@bepatyciu.lt.

Daugiau informacijos apie konkursą rasite Konkurso nuostatuose

Grįžti Viršus