Naujienos

June 29, 2012

Seminarai apie elektroninių patyčių prevenciją

VšĮ "Vaikų linija", įgyvendindama projektą "Elektroninių patyčių prevencija Lietuvoje", organizavo nemokamus seminarus ugdymo įstaigų darbuotojams.

6 akademinių valandų trukmės seminare buvo pristatomos elektroninių patyčių formos, jų priežastys ir pasekmės, taip pat buvo aptariamos sąsajos su kitomis grėsmėmis, su kuriomis vaikai ir paaugliai susiduria virtualiame pasaulyje. Buvo pateikiamos rekomendacijos, kaip vaikai ir paaugliai gali apsisaugoti nuo įvairių grėsmių elektroninėje erdvėje ir kaip reaguoti, jeigu su jomis susidūrė. Taip pat buvo pristatomos rekomendacijos mokyklų darbuotojams apie elektroninių patyčių prevenciją ir tinkamą reagavimą elektroninių patyčių situacijose.

Seminarai vyko 10 skirtingų Lietuvos miestų: Vilniuje, Alytuje, Anykščiuose, Marijampolėje, Lazdijuose, Pasvalyje, Radviliškyje, Šilitėje, Švenčionyse ir Ukmergėje. 

Projektą finansavo Nyderlandų Karalystės ambasada Lietuvoje. Seminarai buvo organizuojami bendradarbiaujant su Visuomenės sveikatos biurais. 

 

Daugiau informacijos apie seminarus ir jų užsakymą  galima gauti susisiekus su Vaikų linijos darbuotojais žemiau nurodytais kontaktais:

info@bepatyciu.lt

8 601 93283

Grįžti Viršus