Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ

Matuizų vidurinė mokykla, Varėnos r.

  Įstaigos pavadinimas: Matuizų vidurinė mokykla, Varėnos r.

  Savivaldybė: Varėnos r. sav.

  Adresas: Dzūkų g. 2, Matuizų sen., Varėnos r.

  Kokią idėją norite išreikšti planuojamomis veiklomis?
  Šiais metais mūsų mokykloje akcijos „Savaitės BE PATYČIŲ “ pagrindinė idėja – draugiški tarpusavio santykiai ne tik realiame bet ir virtualiame gyvenime, taip pat informacijos apie patyčias, jų įtaką sklaida.

  Kas dalyvaus? (pvz., moksleiviai, mokytojai, tėvai, kiti žmonės)?
  Šioje akcijoje dalyvaus 1 - 12 klasių mokiniai, mokytojai, Matuizų sen. socialiniai darbuotojai bei vietos bendruomenės nariai

  Veiklų aprašymas:
  Paruošta stendine medžiaga informuosime mokyklos bendruomenę apie respublikoje vyksiančią akciją - „Savaitę BE PATYČIŲ“. Joje pakviesime dalyvauti ir Matuizų seniūnijos socialinius darbuotojus, kurie skatins prisijungti ir Matuizų vietos bendruomenės narius. Mokykloje pradės veikti anoniminių laiškų dėžutė „Klausimėlis“, į kurią mokiniai galės įmesti klausimą, rūpima problema arba nuoskauda. Atsakymą arba pagalbą mokiniai galės rasti pateiktą stendinėje lentoje. Šią savaitę organizuosime mokytojų ir mokinių diskusiją „Draugas? Kas tai?“. Etikos pamokose 1 – 12 klasių mokiniai kurs „Draugystės“ knygą, o informacinių technologijų pamokose aiškinsis „Kas tai yra elektroninės patyčios ir kaip jų išvengti?“. Savaitės pabaigoje mokinius ir mokytojus pakviesime sušokti bendrą draugystės šokį, kurio šūkis - „Draugaukime!“. Apie „Savaitės BE PATYČIŲ“ veiklą bei vykusius renginius pateiksime mokyklos tinklalapyje.

Grįžti Viršus