Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ

Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija

  Įstaigos pavadinimas: Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija

  Savivaldybė: Varėnos r. sav.

  Adresas: Seinų g. 10, Merkinė

  Kokią idėją norite išreikšti planuojamomis veiklomis?
  Siekti aukštos tarpusavio santykių kultūros , priimti pozityvius sprendimus kritinėse situacijose, pastebėti pažeistą ir jam padėti.

  Kas dalyvaus? (pvz., moksleiviai, mokytojai, tėvai, kiti žmonės)?
  Mokiniai, mokytojai, tėvai, socialiniai partneriai (Merkinės seniūnijos darbuotojai, Merkinės pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai)

  Veiklų aprašymas:
  1- 4 klasės 1. Piešinių paroda „Mes visi draugai“. 2. Situacijų analizės „Konfliktus spręskime draugiškai“. 3. Akcija „Draugystės balionai“ 5- 8 klasės 1. Piešinių konkursas „Gera gyventi draugiškai“ 2. Diskusija patyčių tema ir jų sprendimo būdus su Merkinės pagrindinės mokyklos 6 klasių mokinių. 3. Eilėraščių konkursas „Būsiu draugiškas“ 4. Susitikimas su Merkinės seniūnijos policijos nuovados darbuotojais. 5. Viktorina „Ką žinau apie patyčias“ I-III g klasės 1. Teminiai pokalbiai „Formulė, iš ko susideda draugiška klasė“ 2. Akcija „Draugiškumo apyrankės mažiesiems“ (Kuriame ir kalbamės kartu su Merkinės pagrindinės mokyklos priešmokyklinės ugdymo grupės vaikučiais) 3.Pamokėlės jaunesniesiems gimnazijos draugams „Patyčioms Ne“ (analizuojamos ir aptariamos situacijos 5-7 klasėse) 4. Inscenizacijų popietė „Elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad su tavim elgtųsi kiti“. 5. Draugiškos tarpklasinės tinklinio varžybos. 6. Filmų peržiūros ir aptarimai.

Grįžti Viršus