Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ

Jungėnų pagrindinė mokykla

  Įstaigos pavadinimas: Jungėnų pagrindinė mokykla

  Savivaldybė: Kalvarijos sav.

  Adresas: Alyvų 11 Jungėnų km.

  Kokią idėją norite išreikšti planuojamomis veiklomis?
  Mūsų tikslas-mažinti vaikų agresyvų elgesį, išmokyti vaikus susitvarkyti su savo jausmais, atsispirti impulsyviam elgesiui, išspręsti konfliktus, išspręsti problemas ir suprasti savo elgesio pasekmes.

  Kas dalyvaus? (pvz., moksleiviai, mokytojai, tėvai, kiti žmonės)?
  1-10 kl. mokiniai, tėveliai, mokytojai, vaiko teisių apsaugos darbuotojai, policijos pareigūnai. Numatomas dalyvių skaičius 270.

  Veiklų aprašymas:
  1.Praktiniai užsiėmimai 6-8 kl. moksleiviams. „Bendravimas be patyčių“ Užsiėmimo tikslas yra supažindinti dalyvius su patyčių reiškiniu. Seminaro metu moksleiviai sužinos, kas yra patyčios, kokius jausmus jos kelia ir kaip tinkamai reaguoti į patiriamas arba stebimas patyčias. Užsiėmimo metu bus naudojamos praktinės užduotys, video medžiagos peržiūra ir aptarimas. 2.Paskaita– diskusija mokyklos darbuotojams „Patyčių prevencija mokykloje“ Paskaitoje bus aptariama, kas yra patyčios, kas prisideda prie jų plitimo bei kokie mūsų veiksmai gali užkirsti joms kelią. Bus pasakojama apie pagrindinius principus, kaip efektyviai ugdymo įstaigoje vykdyti patyčių prevenciją bei kurti pagarbius ir draugiškus tarpusavio santykius, be smurto ir patyčių

Grįžti Viršus